Po vydařeném sobotním podvečeru na našem náměstí se konala na Včelákově další povedená akce. V neděli 4. prosince se uskutečnil v kostele svaté Máří Magdaleny velmi pěkný adventní koncert v podání smíšeného sboru Jitro z Hradce Králové, který k nám přijel na pozvání p. A. Jindřichovské a p. A. Culkové. (Pokračování textu…)
